videa l

Blair Waldorf and her Bitches

17. prosince 2012 v 13:56 | Lucy
Dlouho jsem nepřidala žádné video a jelikož dneska nejsou žádné novinky tak tu pro Vás jedno mám.

Gossip Girl 6x06 Where The Vile Things Are/Sneak Peek

8. listopadu 2012 v 16:39 | Lucy
Sice není odvysílaná 5. epizoda, ale my se tu teď můžeme podívat na ukázku z 6. dílu s názvem Where The Vile Things Are. Ve videu vidíme rozhovor mezi Blair a Eleanor.

Kitchen Confessions

8. listopadu 2012 v 16:16 | Lucy
Kitchen Confessions to je pořad, který moderuje Cat Greenleaf a zve si do kuchyně různé slavné osobnosti. Tentokrát si pozvala i Leighton a my se mužeme podívat na krátké rozhovory.

That’s My Boy/bloopers

20. října 2012 v 13:18 | Lucy
Nejspíš všichni víme že Leighton si nedávno zahrála ve filmu That's My Boy. Kdo by ho neviděl a chtěl se na něj podívat tady máte odkaz na stažení s českým zněním. Já si ho stáhla a koukala jsem chvilku, protože se mi to zdálo jako strašná kravina :D ... No nic jdeme k tématu, protože se můžeme podívat na bloopers z tohoto filmu. Je to krátké, protože jsou tu vystříhané scény jenom s Leighton.

The Talk/video

9. října 2012 v 17:58 | Lucy
Leighton se kvůli propagaci filmu The Oranges ukázala v pořadu The Talk, který můžeme znát i z našich obrazovek jelikož se chvilku vysílal i na prima love.

LIVE with Kelly and Michael/video

4. října 2012 v 20:09 | Lucy
V přechozím článku jsem vám sem dávala fotky z příjezdu do pořadu LIVE with Kelly and Michael a nyní tu máme i video. Bohužel se objevila zatím první část a druhá nikde zatím není. Ve videu můžeme vidět kousek nové scény z Gossip Girl bohužel bez zvuku a potom rozhovor s Leighton kde například mluví o Gossip Girl nebo odpovídá na ,,rychlé otázky" .

Photoshoot/9.1

22. září 2012 v 15:23 | Lucy
Před 3 lety nafotila Leighton photoshoot s kolegou z Gossip Girl s Edem Westickem. I po takové dlouhé době se objevily čtyři nové fotografie. Já tenhle photoshoot miluju nemůžu si pomoc a tyhle nové fotky jsou pěkné ;)

The Oranges/ Red Band Trailer

12. září 2012 v 20:46 | Lucy
Novinek o Gossip Girl tento týden bylo celkem hodně. Dokonce sme se mohli podívat i na nový photoshoot Leighton a aby toho nebylo málo máme tu další trailer na nový film The Oranges. Kdo si pamatuje tak se trailer ukázal už dříve ale tady máme o mnoho více nových scén a také hodně scén s Leighton ;)

Penshoppe/během focení

10. září 2012 v 14:19 | Lucy
Většina z Vás si pamatuje kampaň Penshoppe pro kterou Leighton nafotila photoshoot. K dispozici máme video z focení ve kterém hraje písnička od Leighton s názvem Your love is a drug. Komu by video nešlo spustit najdete ho tady.

Addicted to Love/Music Video

15. srpna 2012 v 12:06 | Lucy
Včera jsem Vás informovala o tom, že dneska má vyjít video k písničce Addicted to Love a tady je ;)
 
 

Reklama