Scny

Scany z Candy

18. listopadu 2012 v 21:26 | Lucy
Před nedávnem jsem Vám sem dávala titulní stránku časopisu Candy. Teď tu máme scany a vidět v nich můžeme nový photoshoot. Doufám že se ukážou brzo v normální kvalitě protože vypadají skvěle. Omlouvám se za neaktivitu ale nestíhám :)

Titulní stránka Candy

3. listopadu 2012 v 22:47 | Lucy
Leighton zdobí obálku časopisu Candy pro měsíc listopad. Na titulní stránce můžeme vidět úplně novou fotku a nezbývá nám než doufat, že se ukáže v HQ kvalitě bez potisku, nebo nějaký nový photoshoot :)
Články budou přidávány v téhle šablonce co na to říkáte? Lepší nebo mám přidávat zase stejně
jako minule? :D

Cosmopolitan UK/Titulní stránka

10. září 2012 v 20:59 | Lucy
Jaké parádní překvapení. Leighton se ukáže na titulní stránce časopisu Cosmopolitan v říjnu.Scany z časopisu budou dostupné po 13.září kdy časopis vyjde do obchodů. Co říkáte na titulní stránku? Já myslím že je skvlá a Leighton tu vypadá perfektně ;)

Scany z čínského Vogue

22. července 2012 v 12:52 | Lucy
Leighton se objeví v srpnovém vydání časopisu Vogue v Číně a my se nyní můžeme podívat na scany. Pro tuhle příležitost byl nafocen i nový photoshoot a já doufám že se ukáže časem i v lepší kvalitě. Teď je to ode mě všechno jsem celá vyřízená z cesty domu tak mě čekejte večer to snad oběhnu affs mějte se :)

Scany z Cidade

21. června 2012 v 13:06 | Lucy
Moc novinek zase není a proto je blog nic moc aktualizovaný. Jediný co tu máme jsou scany z časopisu Cidade.

Scany z Joe a Marie Claire

14. března 2012 v 15:31 | Lucy
Leighton se ukáže na titulních stránkách v časopisech Joe a Marie Claire pro který byl nafocený i nový photoshoot. Oba časopisy budou na stáncích v dubnu.

Scan z časopisu

13. ledna 2012 v 16:54 | Lucy
Už je to nějaký pátek co jsem vám přinášela video ve kterém byl sen Sereny jako Marilyn ten mimochodem uvidíme ve 100. díle(den svatby) z toho natáčení se pořdila i fotografie na které je ,,čtyrka" kterou netvoří nikdo jiný než Blair, Chuck, Serena a Nate... Já osobně mám jejich fotky ráda ale bohužel jich moc není takže z téhle mám radost i když je to jenom scan :)

Scan Entertainment Weekly

31. prosince 2011 v 13:52 | Lucy
Za celý týden tu máme tuhle novinku a myslím že můžeme být jenom rádi... Jedná se o fotografii přímo ze svatby kde vedou Blair k oltáři její otec a nevlastní otec... Jinak nevím jestli se později ukáže jako stillska ale zatím je to jen scan z časopisu Entertainment Weekly.. Tak já zase pádím dneska se moc neopijte ať nejsou nějaké ty otravy alkoholem :D a užijte si to :))

Dolly Magazine scany

20. srpna 2011 v 13:39 | Lucy
Leighton se objeví ještě v jednom časopisu a to v Dolly který vyjde také v září.. Scany najdete pod celým článkem ;)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Cleo magazine scany

20. srpna 2011 v 13:37 | Lucy
Před nedávnem jsem vám sem dala tuhle titulní stránku časopisu Cleo teť tu pro vás mám scany z něho který vyjde v září ;)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
 
 

Reklama