Info

Leighton v novém filmu

5. dubna 2013 v 23:10 | Lucy


Podle internetových stránek The Hollywood Reporter se Leighton připojila k úžasnému Robertovi Downey Jr do nového filmu The Judge (soudce)...Film je od Warner Brosu a režíruje ho David Dobkin ... Stránka také řekla že The Judge je společným projektem týmu Downey a Big Kid Pictures a mimochodem natáčení začne v červnu v Bostonu.. Downey bude hrát velmi úspěšného právníka, který se vrací do svého rodného města na pohřeb své matky, kde se dozví, že jeho otec (Robert Duvall), městský soudce, je podezřelý z vraždy.Muž si klade za cíl odhalit pravdu. Leighton má hrát ženu, která stráví jednu noc s Downeym a to bude mít vliv později v budoucnu... The Judge je první velký film, ve kterém se Leighton zahraje po ukončení Gossip Girl(na GG pracovala 6 let) a to by mohlo nakopnout její kariéru...

Interview s Leighton

9. srpna 2012 v 15:27 | Síís
Zdravím vás všetkých po niekoľkých mesiacoch som pripravená a vraciam sa v plnej sile a rovno som preložila jeden rozhovor, ktorý poskytla Leighton. Hovorila o natáčaní s Adamom Sandelrom a Gossip Girl rodine atď...

Style/Lucky

31. července 2012 v 11:33 | Lucy
Bohužel novinky zase žádné nejsou, tak sem aspoň přidám pár outfitů, které měla Leighton na photoshootu pro časopis Lucky . Vím že jsem slíbila jak budu obíhat a na blogu, ale začíná být zase pěkně tak si chci užít počasí než se zase zkazí :)
Oblečení:
Yves Saint Laurent Silk Scallop Halter Dress : $4921.00
Doplňky:
J. Crew Kira Silk Organza Dress : $99.00

That's My Boy/Stills *3

17. června 2012 v 15:17 | Lucy
A máme tu další várku stills fotografií z filmu That's My Boy. Pod celým článkem jsou i stillsky, které tu už jsou, ale nevadí aspoň jsou pohromadě. Já osobně se na film těším co Vy? :)

Nominace na Teen Choice Awards

15. června 2012 v 23:47 | Lucy
22.července se koná akce, kterou určitě většina lidí zná a jedná se o Teen Choice Awards . Ve 2 kategoriích se umístila i Leighton a vy jí můžete podpořt na tomto odkaze. Po pravdě ani moc nevím jestli má šance na výhru protože soupeři jsou silní :).

Choice Summer Movie: Comedy/Music
Katy Perry: Part of Me
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Rock of Ages
Ted
That's My Boy

Choice Summer Movie Star: Female
Scarlett Johansson, "The Avengers"
Leighton Meester, "That's My Boy"
Kristen Stewart, "Snow White & The Huntsman"
Emma Stone, "The Amazing Spider-Man"
Charlize Theron, "Snow White & The Huntsman" and "Prometheus"

Začína sa natáčanie 6. série

15. června 2012 v 20:44 | Síís
Srdečne zdravím po dlhej dobe aj ja (Síís) všetkých tu na blogu. Viem, že Lucy to tu úžasne zvládala, ale opäť sa môžete (ne)tešiť aj na články odomňa a začínam veľmi dobrou správou.
Do sveta bol ohlásený dátum začiatku natáčania 6. série Gossip Girl. Je oficiálne potvrdené, že 5.júla sa do ulíc v New Yorku zasa dostanú naši hlavní obyvatelia Upper East Side a začne sa natáčanie poslednej série, z ktorej ako už mnohí viete, vyjde 13 epizód. Stanica CW ich odvysiela na jeseň.
My sa už teraz môžeme tešiť na všetky fotografie a videá, ktoré budeme mať k dispozícii už aj počas natáčania GG.

That’s My Boy/Stills *2

11. června 2012 v 23:28 | Lucy
Premiéru filmu That's My Boy/ máme za sebou, ale i teď se můžeme podívat na dvě nové stills fotografie na kterých Leighton vypadá skvěle ;).

Nominace na TCA

20. května 2012 v 15:33 | Lucy
Dneska Vám nepřináším nic extra, ale jestli jste fanoušci Leighton a Gossip Girl tak můžete hlasovat na Teen choice awards tady. Podmínkou je pouze registrace, která trvá ani ne 2 minuty.
Nominace:
Drama seriál:
Gossip Girl
Bones
PLL
Revenge
Touch
.....................................
Drama herečka:
Emily Deschanel - Bones
Emily VanCamp - Revenge
Leighton Meester - Gossip Girl
Lucy Hale- Pretty Little Liars
Sarah Michelle Gellar- Ringer

Stephanie Savage o 6. sérii

18. května 2012 v 21:47 | Síís
Dnes som sa rozhodla vám preložiť interview, ktoré poskytla Stephanie Savage, režisérka 6. série Gossip Girl, a rozprávala o 6. sérii, preto to píšem ako spoiler.

Účast na MTV Movie Awards

17. května 2012 v 20:46 | Lucy
A mám tu pro Vás další zprávu, která se týká Leighton. Leighton se zúčastní po boku Adama Sandlera, Andyho Samberga(všichni 3 mají společný film That's My Boy)
MTV Movie Awards, kde předají jednu z popcornů. Akce se bude konat 3.června takže se můžeme těšit na fotky a videa.
 
 

Reklama