Červen 2012

Hiatus na víkend

29. června 2012 v 13:43 | Lucy |  Moje kecy

Tak ikonku pro SS a elite jsou dodělané. Teď už jen někdy dodělat pro top.
Koho by zajímalo tak jsou nově roztříděné affs tady.
No nic zpátky k článku odjíždím s přítelem na víkend tak mě tu čekejte až v pondělí. Píšu to protože nevím jestli tu bude Síís tak aby ste nás radši omluvili z kontrol. Vysvědčení doufám všem dopadlo dobře a užijte si prázdniny :))

Nové rozdělení affs

28. června 2012 v 12:34 | Lucy |  Moje kecy
Jak už jsem psala máme tu nové rozdělení affs. Nejedná se ani moc o zásadní změny, ale kdyby náhodou někoho zajímalo kde teď je může se podívat to je jasný :D... Menu a ikonky aktualizuju nevím kdy nejak se mi do toho nechce :D

- z důvody dlouhé neaktivnosti blogů. Samožřejmě
kdyby náhodou blog fungoval můžeme znovu spřátelit.

Lovestruck Floral Rush/poster

26. června 2012 v 18:29 | Lucy |  projekty
Vera Wang představí v srpnu 2012 svůj nový dámský parfém Lovestruck Floral Rush. Jedná se o takové jakoby pokračování vůně z minulého roku Lovestruck a tváří této vůně byla Leighton a není divu že bude tváří i této nové.

Název epizody 6x01

26. června 2012 v 18:21 | Lucy |  ostatni

Na internetu se objevila fotografie ze začátku scénáře, který je napsaný na 1.díl 6. série. Díl ponese název ,,Gone Baby Gone" . Scénař psali Savage a Schwartz a režie bude mít Mark Piznarski.

Rekonstrukce

25. června 2012 v 18:00 | Lucy |  Moje kecy


Není to úplně rekonstrukce, ale pár změň opět příjde :D
  1. Změněná rubrika ,,biography".
  2. Protřídíme affs( nebude mazání jen změny z top do elite apod.)
  3. Do menu přidáme opět projekty .
  4. Změna ikonek pro SS+Elite+nově ikonky pro top.
  5. Blog měsíce se zruší.
  6. Rádi by sme přijali do Sister Site pár nových blogů. Byla bych ráda kdyby se tam někdo z affs napsal a stal se tak naším Sister Site , protože máte skvělé blogy. Kdo by měl zájem zapsat se můžete tady.


That’s My Boy

25. června 2012 v 17:26 | Lucy |  That´s my boy

That´s my boy: Dospívající Donny Berger potká dívku svých snů. Problém je jen v tom, že se jedná o sexy učitelku Mary McGarricleovou. Všichni jsme se ve škole do nějaké učitelky zamilovali, ale Donnyho láska zajde poněkud dále, protože slečna McGarricleová s velkou ochotou poskytne svému žákovi pár soukromých hodin, aby mu vysvětlila, jak je to s těmi květinami a motýly doopravdy. Samozřejmě vše skončí velice špatně a slečna McGarricleová skončí ve vězení. Donny je nucen vychovávat plod jejich společné lásky, syna Todda, sám. Donny se snažil o to, aby byl dobrým otcem, ale na rodičovství nebyl ani trochu připraven. Nyní, o třicet let později, je Todd dospělý a je z něj úspěšný podnikatel na Wall Street. Donnyho opustil hned, jakmile k tomu měl příležitost, a se svým otcem se už roky neviděl. Donny se ale ocitá v problémech - dluží na daních desítky tisíc dolarů - a napadne ho, že jedinou možností, jak se vyhnout vězení a sehnat potřebné peníze, je navázat znovu kontakt se svým synem. K Toddovi dorazí přesně ve chvíli, kdy vrcholí přípravy na jeho svatbu s Jamie. Svatební víkend se proměňuje v divokou smršť bizarních událostí. Donny má šanci konečně se svým synem najít společnou řeč, ale dokáže udělat to, o čem ví, že by udělat měl, pokud chce být dobrým otcem?

Režie: Sean Anders, John Morris

Hrají: Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, James Caan...

Stills:TADY

Trailer:TADY

Country Strong

25. června 2012 v 17:22 | Lucy |  Country Strong
Country Strong: Drama, v jehož středu stojí nově vystupující skladatel country písní (Hedlund), mezi nímž a padlou hvězdou (Paltrow) to zajiskří. Spolu prožívají jeho vzestup a její comeback, což vede k milostným komplikacím, které se týkají i jejího manžela/manažera (McGraw) a královny krásy, ze které se stane zpěvačka (Meester).

Hrají:Gwyneth Paltrow, Tim McDraw, Garrett Hedlund, Leighton Meester...

Režie:Shana Feste

Stills: → TADY

Trailer: → TADY

Stahuj: → TADY

The Oranges

25. června 2012 v 17:20 | Lucy |  The Oranges

The Oranges: Po pěti letech se Nina Ostroffová (Leighton Meester), která se právě rozešla se svým přítelem Ethanem (Sam Rosen), vrací domů, aby zde se svojí rodinou strávila Díkuvzdání. Její rodiče doufají, že se zamiluje do úspěšného pracovníka Tobyho Wellinga (Adam Brody), Nina si nicméně vybere jeho otce a rodinného přítele Davida (Hugh Laurie). Tento vztah převrátí životy obou rodin naruby a přinutí je zamyslet se na tím, co je to být doopravdy šťastný.

Hrají :Hugh Laurie, Leighton Meester, Catherine Keener, Adam Brody...

Režie: Julian Farino

Stills: → TADY

Trailer: TADY

Stahuj:TADY

Monte Carlo

25. června 2012 v 17:19 | Lucy |  Monte Carlo


Monte Carlo: Romantická komedie o třech ženách na prázdninách v Paříži

Hrají: Selena Gomez, Leighton Meester,Katie Cassidy...

Režie: Thomas Bezucha

Stills: → TADY

Trailer: → TADY

Stahuj: →TADY